برای خريد گاوصندوق قبل از هر چيز باید به چه نکاتی دقت کرد؟

خريد گاوصندوق خوب و متناسب با نیاز هر فردی بسیار مهم است و در اینجا به سه نکته کلیدی و بسیار مهم در مورد خرید گاوصندوق میپردازیم، با ما در سیف نیکا فروشگاه گاوصندوق نیکا طباطبایی همراه باشید.

قرار است گاوصندوق را دقيقا در چه فضايي قرار دهيد؟ اين موضوع رابطه مستقيم با اندازه گاوصندوق مورد نظرتان دارد. اگر گاوصندوق را براي استفاده خانگي مي‌خواهيد، بهتر است قبل از هرچيز به اينكه قرار است كجاي منزل شما قرار گیرد توجه كنيد.

براي اين كار خيلي‌ها اتاق خواب و داخل يكي از طبقه‌هاي كمدديواري را انتخاب مي‌كنند تا كسي در نگاه اول متوجه وجود گاوصندوق نشود.

گاوصندوقگاوصندوق کاوه

بعد از اينكه درباره مكان مناسب به نتيجه رسيديد بهتر است طول، عرض و ارتفاع فضای انتخابی را اندازه بگيريد تا گاوصندوقي هم اندازه با فضای مورد نظر خریداری کنید، ولی در مورد ادارات و شرکتها متفاوت است و با توجه به مدارک و لوازم مختلف ،صندوقهای گوناگونی را میتوانند تهیه کنند که شامل صندوقهای اداری و ضد سرقت میباشد

 

تفاوت گاوصندوق ضد سرقت وگاوصندوق ضد حریق

گاوصندوق های ضد حریق :

این گاوصندوق ها برای مقابله با آتش و حفاظت از مدارک شما در مقابل این واقعه ساخته شده اند.اما در مقابل سارقین بسیار ضعیف عمل میکند

گاوصندوق – گاوصندوق کاوه

گاوصندوق های ضد سرقت:

این گاوصندوق ها سارقین با تجربه را به زانو در می آورند اما در مقابل حرارت های آتش حرفی برای گفتن ندارند

این مقاله را از دست ندهید :   راهنمای انتخاب یک گاوصندوق ایمن و ضد سرقت

گاوصندوق های ضد سرقت و ضد حریق  ترکیبی از دو نوع صندوق بالا هستند .این گاوصندوق ها در مقابل سارقین و هم در مقابل آتش قوی کار میکنند.لایه خارجی این گاوصندوق ها از آهن و لایه داخلی از نوع خاصی از مواد ساخته شده است تا در مقابل هر دو عامل مقاوم باشد.

فروشگاه گاوصندوق کاوه دفینه و نیکا همچنین گاوصندوق گنجینه طباطبایی همواره آماده پاسخگویی به شماست